אודות

אודות ביוטי לוק

ביוטי לוק ישראל נוסדה בשנת 2001  על ידי המאסטרית ענת ויל סמג'ה  שהגיעה לישראל אחרי 20 שנות עבודה והדרכה  של איפור קבוע ומיקרובליידינג בגרמניה.

את רמת המאסטר קיבלה ענת ויל סמג'ה בגרמניה אחרי שנים של הדרכה ופיתוח  תוכניות לימוד וטכניקות לאיפור קבוע בבית הספר הגבוה לקוסמטיקה בברלין את שיטת השערה הביאה המאסטרית ענת ויל סמג'ה לישראל עוד בשנת 2001 ומאז תלמידי ביוטי לוק  לומדים את הטכניקות המיוחדותשל שיטת השערה ומקבלים  כל שנה עדכונים חדשים והשתלמויות מקצועיות על פיתוחים חדשים בענף החל משנת 2001 עבדה המאסטרית בשיתוף פעולה עם החברות המובילות לאיפור קבוע בגרמניה וייבאה בבלעדיות מכשירי איפור קבוע תחת הלוגו של "ביוטי לוק". בין החברות איתן עבדה ביוטי לוק בשיתוף פעולה וייבאה בבלעדיות את המוצרים שלהם לישראל נמנים החברות המובילות בענף האיפור הקובע בגרמניה כמו:

M.T.DERM , FEEL GOOD,  PROFIMADE,   MLW

כיום ביוטי לוק הינה היבואנית הבלעדית של חברת  

ProfiMade   , u- Beauty Liner Berlin

והמאסטרית הינה מנהלת הקורסים של חברת  ביוטי לוק ישראל וביוטי ליינר ברלין..

מדי שנה משתתפת המאסטרית של ביוטי לוק בכנסיםמקצועיים בישראל ובעולם ומביאה את כל החידושים לקהל תלמידותיה ולקוחות ביוט לוק..

בשנים הראשונות נהגה המאסטרית להוציא קבוצות של תלמידות לברלין, שם למדו איתה בעברית את רזי המקצוע וקיבלו תעודה בינלאומית של בית הספר מדיקוס בברלין.

המוצרים והמכשירים אותם ביוטי לוק מייבאת מגרמניה לישראל נחשבים למכשירים הטובים והמתקדמים ביותר. הצבעים אותם מייבאת ביוטי לוק מגרמניה הם הצבעים והפיגמנטים הטובים ביותר עם כל תווי התקן האירופאים. בביוטי לוק מקפידים על רמת לימודים כמו זו הנהוגה  באירופה  והמאסטרית מקפידה על שמירת הרמה הגבוהה כדי שלא יהיה הבדל ברמת הלימוד שהיא מעבירה לתלמידיה בגרמניה לבין אלה בישראל.

כיום האקדמיה לאיפור קבוע ומקצועות היופי של ביוטי לוק מציעה מגוון קורסים הקשורים למקצוע האיפור הקבוע.

ביוטי לוק הינה האקדמיה היחידה בארץ שמאפשרת לתלמידיה להמשיך ללמוד גם כשהקורס הסתיים ללא תוספת של תשלום.

האקדמיה של ביוטי לוק היא בית חם ותומך לקהל הלקוחות והתלמידים של האקדמיה שדואג תמיד להביא להם את החידושים והטרנדים החמים ביותר במחירים השפויים ביותר.

הצוות המקצועי

בישראל עובדת ביוטי לוק בשיתוף פעולה עם כמה בתי ספר  מקצועיים שרמת הלימודים ואיכות הלימוד חשובה להם  כפי שהיא חשובה לסגל ההוראה של ביוטי לוק.

סגל ההוראה של ביוטי לוק מונה 3 מורות שהוכשרו על ידי המאסטרית ענת ויל סמג'ה ואת המאסטרית שמפקחת על כל הקורסים ובחלק מהם מלמדת את רוב השיעורים.

תלמידי ביוטי לוק מוצאים את עצמם מהר מאד מוכרים ומוערכים במקצוע  ונמנים על השורה הראשונה "הטופ" של מאפרות איפור קבוע בישראל.

הצוות הניהולי של ביוטי לוק  אחראי על תכנון האירועים הכנסים והקורסים של ביוטי לוק כמו הכנסת חדשות וניוזלטר ללקוחות ביטי לוק.

לקוחות ה-VIP של ביוטי לוק נהנות ממבצעים מיוחדים וימי עיון מיוחדים עם המאסטרית.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Call Now Button