קורס איפור קבוע 10 מפגשים

קצת על הקורס

בקורס איפור קבוע של ביוטי לוק מלמדות מורות מקצועיות עם ותק של שנות הדרכה רבות  . תוכנית הקורס מועברת ב-10 מפגשים אבל כל תלמיד זכאי להמשיך אחרי השיעור העשירי להצטרף לקורס נוסף במידת הצורך ללא תשלום נוסף. ישנם קורסי בוקר וקורסי ערב.
הקורס מפוקח באופן אישי על ידי המאסטרית ענת ויל מגרמניה. המאסטרית מגרמניה שפיתחה שיטות ייחודיות לאיפור קבוע בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בגרמניה בתחום האיפור הקבוע ומלמדת עד היום איפור קבוע בחברת "ביוטי ליינר ברלין".
 המאסטרית  ענת ויל היא היחידה בישראל שמרצה בכנסים בינלאומיים במינכן ובדיסלדורף  על טכניקות וחידושים באיפור קבוע. המאסטרית של ביוטי לוק נבחרה להדריך את סגל  המורות לאיפור קבוע ומיקרובליידינג  של חברת BeautyLiner Berlin בגרמניה .
תלמידי קורס איפור קבוע או מיקרובליידינג  של ביוטי לוק בהנחיית המאסטרית  ענת ויל מסיימות את הקורס עם  הרבה מאד ידע וניסיון ברמה אירופאית הכי גבוהה.
 אין ספק שללמוד  ישירות ממאסטרית ברמה גבוהה כמו של ענת ויל נותן  לתלמידי ביוטי לוק רמת לימוד- ידע ומקצועיות הכי גבוהה שאפשר לקבל בקורס איפור קבוע.
קורס איפור קבוע בביוטי לוק  בנוי לפי תוכנית התמ"ת הישראלי וארגון הקוסמטיקאיות הגרמני תחת הפיקוח האירופאי.
התעודה של ביוטי לוק היא תעודה בינלאומית  זוהי תעודה של חברת ביוטי ליינר הגרמנית וביוטי לוק הישראלית ולכן מוכרת בכל השוק האירופאי המשותף ותלמידי ביוטי לוק יכולים עם התעודה הזו לעבוד בכל ארצות השוק האירופאי המשותף כמאפרות איפור קבוע בתנאי שיש בידן אשרת עבודה .

צור קשר להרשמה

מה לומדים בקורס איפור קבוע

איפור קבוע ומיקרובליידינג לומדים בביוטי לוק_HQ

הקורס בנוי  משלושה חלקים עיקריים:

חלק תיאורטי , חלק תרגולי וחלק מעשי.

החלק התיאורטי מלמד את הסטודנטים אודות מבנה העור, סוגי עור, אפשרויות ההתאמה בין האיפור והצבעים לעור, אילו תופעות לוואי וסכנות עלולות להיות לעור מטיפולים שונים ועוד.

תרגול השיטות שנלמדו והתנסות על עזרי לימוד חדשניים לפני עבודה מעשית על מודליות.

החלק המעשי מתייחס לכמה היבטים. ראשית, בחלק זה התלמידים לומדים אודות המכשור בו משתמשים, כיצד עובדים איתו, כיצד מתפעלים אותו. התלמידים לומדים כיצד מבצעים טיפול איפור קבוע, כיצד מחדירים את הפיגמנט אל תוך העור ואיך שומרים על איכות הפיגמנט שהוחדר לעור. לומדים  התלמידים מתנסים במהלך הקורס לעבוד עם סוגי עור שונים, משלב התאמת האיפור ועד שלב הטיפול עצמו, ארבע, במהלך הקורס יש טיפולים לדוגמא, כולל טיפולי מילוי גבות, תיחום שפתיים ועוד, חמש, החלק המעשי כולל גם עבודה מול לקוחות, כיצד פונים אליהם, כיצד משווקים להם את הטיפול ועוד.
בשביל להיות מטפל מומחה בתחום של איפור קבוע, חייבים ללמוד את שני החלקים גם יחד.

-ההבדלים בין איפור קבוע לקעקוע
-כללי אסתטיקה לאיפור קבוע
-היגינה וסטריליות באיפור קבוע
-מבנה העור ומורפולוגיה של הפנים
-אבחון ותשאל הלקוחה לפני הטיפול
-מיקרופיגמנטציה-אבחון הפיגמנטציה הטבעית של הלקוחה ובחירת פיגמנט נכונה לטיפול
-תורת הפיגמנטים- תורת הצבע-שילובי צבעים, הכרת סוגי הפיגמנטים השונים וההבדלים ביניהם
-אבחון מבנה הפנים והתאמת האיפור ללקוחה
-היכרות עם סוגי המכשירים וההבדלים ביניהם
-הכרת סוגי המחטים השונים והשימוש שלהם
גבות  שיטת השערה כל הטכניקות ויתר השיטות
-עיניים – כל הטכניקות
-שפתיים- תיחום ומילוי
-תיקונים ומחיקות של איפור קבוע
-כיצד למנוע שינויי גוון אחרי הטיפול

-תרגולים מעשיים וחזרה על שיעורים ללא הגבלה-ליווי מקצועי לכל החיים!

מה מקבלים בקורס

-מכשיר לאיפור קבוע דגם מלודי -טכנולוגיה גרמנית מדוייקת לשיטת השערה

-ערכת צבעים מגרמניה לאיפור קבוע עם תווי תקן בינלאומיים

-ערכת מחטים

-ערכת קונטיינרים

-פד מיוחד לתרגול איפור קבוע

-חוברת לימוד מפורטת

-ליווי מקצועי במהלך ואחרי הקורס ואפשרות לחזור על הקורס ללא תשלום נוסף!!

-השתלמויות מקצועיות של המאסטרית על כל טכניקה חדשה שפותחה בעולם.

ט.ל.ח.

קישורים לחנות:

למי מתאים קורס איפור קבוע

ישנן מספר סיבות מדוע על מנת לערוך טיפולים בתחום, יש צורך לעבור קורס מקצועי בנושא. ראשית, לא מדובר באיפור רגיל, כזה שניתן למחוק אותו אם הוא לא יוצא טוב, מדובר באיפור בעל משמעות, איפור שמשתמשים בו במחטים ובפיגמנטים שנכנסים אל תוך העור. אם נגרם נזק, הוא יכול להיות בלתי הפיך ומסוכן.

שנית, יש לדעת להתאים את החומרים בהם משתמשים לעור הפנים, אחרת זה יכול להיות מאוד בעייתי ומסוכן עבור המטופלת. זו הסיבה שבמסגרת הקורס, לומדים לא רק את הצד המעשי של הטיפולים אלא גם את הצד התיאורטי, הצד שמתייחס לאנטומיה של העור, כיצד מתאימים חומרים מסוימים לעור, כיצד מטפלים בפגמי עור ועוד.

שלוש, כמו בכל תחום בשנים אחרונות, אנחנו רואים "אקדמיזציה" של המקצוע. מי שלא למד אותו, לא יכול לעסוק בו. ככל שיותר אנשים לומדים את התחום, כך קשה מאוד להשתלב בו בלי ידע מקצועי קודם. חשוב לציין, שבמסגרת הקורס רוכשים ידע תיאורטי וכן ידע מעשי נרחב, כולל דוגמאות וטיפולים כניסיון.
כאמור, קורס איפור קבוע הוא קורס חובה לכל מי שרוצה לעסוק בנושא, הן באופן עצמאי והן בתור שכירים במרכזי קוסמטיקה ואסתטיקה שונים.

אנחנו בביוטי לוק מעניקים לתלמידים שלנו את כל הכלים הנדרשים בנושא. אצלנו תוכלו למצוא קורס איפור קבוע ברמה הגבוהה ביותר שיש. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות הקורס, המרצים, חומר הלימוד וכן פרטים אודות המחיר, מועדים וכל מידע אחר שאתם צריכים.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות שלנו בביוטי לוק ואנחנו נשמח להעניק לכם את כל המידע בנושא. אנחנו נעזור לכם להיות מטפלים מוסמכים ומקצועיים בתחום של איפור קבוע וכן נכשיר אותם לעבוד עם לקוחות, לערוך תוכנית שיווקית ולנהל עסק בתחום, בעצמכם.

תאריכים ומשך הקורס

מתאריך: 10.8.2020    עד לתאריך:
מספר מפגשים: 10
בימי: ב'    משעה: 10:00:00 עד שעה: 14:00:00
בימי: ד'    משעה: 16.00 עד שעה: 18.00

מתאריך: 27.9.2020    עד לתאריך:
מספר מפגשים: 10
בימי: א'    משעה: 16.00 עד שעה: 19.00
בימי: ב'    משעה: עד שעה:

מתאריך:     עד לתאריך:
מספר מפגשים:
בימי: ב'    משעה: 10.00 עד שעה: 14.00
בימי: ב'    משעה: 16.00 עד שעה: 20.00


להרשמה ופרטים לקורס הקרוב

"ביוטי לוק״ האקדמיה לאיפור קבוע ומיקרובליידינג, ובראשה ענת ויל, מאסטרית באיפור קבוע ושיטות קוסמטיקה מתקדמות.


קורסים נוספים

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר מבקשות לעבור טיפולים של איפור קבוע. טיפולים אלו נועדו להדגיש קווים מסוימים באזורים שונים בפנים, ובכך למנוע את הצורך לחזור שוב ושוב על הליכי איפור ביום יום. טיפולים של איפור קבוע יכולים להחזיק שנים, או רק תקופה של שנה במידה והאיפור נעשה בשיכבת העור העליונה.
איפור קבוע בשיכבת העור העליונה מותר על ידי הרבנות וקיים פסק הלכה של הרב עובדיה יוסף זצ"ל לפיו: איפור קבוע בשיכבת העור העליונה אינו מהווה חציצה ומותר על פי ההלכה. ניתן למצוא את פסק ההלכה של המר"ן זצ"ל בגוגל.
הרעיון של איפור קבוע הוא מאוד פשוט, בדומה לקעקוע רגיל, מחדירים פיגמנט צבע אל תוך העור באמצעות מחט מיוחדת, ובכך למעשה משתמשים בפיגמנט לצורך איפור. ניתן להשתמש בשיטה זו,כאמור, לצורך הדגשת תווי פנים, שפתיים, גבות ועוד. מי שיכול לבצע טיפולים שכאלה הוא רק מי שעבר קורס איפור קבוע.


Call Now Button