הלחמת ריסים – מהן הסכנות?

הלחמת ריסים, שזירת ריסים, הרמת ריסים

החלק הדומיננטי ביותר בפנים הוא ללא ספק העיניים, כאשר הן אלו שמספרות את הסיפור שלנו, הן משפיעות על הלוק והן מהוות אינדיקציה לעייפות או לערנות, למצב רוחנו, מצב בריאותינו ובאופן כללי מדובר באיבר שאת טיפוחו ובריאותו חשוב לשמר. נשים רבות משקיעות באיפור העיניים כדי לייצר מראה צעיר ורענן יותר, כשאחד האלמנטים הבולטים סביב העיניים הוא כמובן הריסים. ריסים ארוכים ויפים מהווים את קווי המתאר של העיניים, לכן לא פלא שנשים רבות פונות לטיפול של הלחמת ריסים, כדי להדגיש ולהחמיא למבנה העין.

מהי פעולת הלחמת ריסים?

עם זאת, לא כולן בורכו בריסים ארוכים, ומעטות הן הנשים שזוכות לריסים מלאים ומרשימים שנותנים את האפקט הרצוי על העיניים. לכן, נשים רבות מבצעות הלחמת ריסים באופן מקצועי ונהנות מהתוצאה האידאלית בדרך מלאכותית. הלחמת ריסים נעשית באמצעות חיבור של ריסים מלאכותיים באופן חצי קבוע אל אזור הריסים הקבועים. טיפול הלחמת ריסים הוא טיפול אפקטיבי מאוד, אשר מספק תוצאות באופן מיידי.

כיצד מבוצעת הלחמת ריסים?

טיפול הלחמת ריסים הוא טיפול ארוך יחסית, אך הוא אינו כואב למרות המילה "הלחמה". המטופלות שוכבות ללא תזוזה למשך כל הטיפול כשהן ערות, וצריבות קלות מאוד סביב העיניים מתרחשות אחת לכמה דקות. עוד לפני פעולת ההלחמה, המטופלת צריכה לבחור את אורך הריס וצורת העיקול שלו. כמובן שיש הרבה מאוד אופציות, ולאחר ההתאמה של הצבע הנכון, צריך לבחור את הריס האידיאלי שיחמיא לעין.

מרבית המכונים המבצעים הלחמת ריסים מציעים ריסים באורך של 9 עד 15 סנטימטרים, אם כי רוב הנשים בוחרות אורך של 10 עד 12 סנטימטרים. האופציות האידיאליות של עיקול כוללות ריסים מסוג J המסולסלות, או C המעוקלות עוד יותר. הריסים עשויים מחומרי גלם די פשוטים, ולמרות שיש מגוון אופציות יקרות, אין צורך להשקיע בכך יותר מדי מחשבה או כסף.

כללי התנהגות אחרי טיפול שזירת ריסים

טיפול הלחמת ריסים הוא עמיד יותר ממה שנראה, כאשר התוצאה הסופית יכול להחזיק מעמד אפילו כחודשיים ללא כל סוג של תחזוקה. עם זאת, הדבר הנכון לעשות הוא להגיע לטיפול תחזוקה אחת לכשלושה שבועות, ואז אפשר ליהנות מהתוצאות לתקופה ארוכה יותר. בכל מקרה, ההמלצה היא לא שלא להרטיב את האזור באופן שהוא ישיר (הרטיבות במקלחת היא יחסית עקיפה) ולא להשתמש במוצרים שומניים ליד העיניים. ההרגשה לאחר הטיפול היא מעט מוזרה ויש צורך לשנות את שגרת האיפור וטיפוח הפנים עקב הזהירות שאותה יש לנקוט באזור.

חשוב לדעת

המחירים משתנים בהתאם למכון בו מבצעים את התהליך, לכן רצוי וכדאי לבחור מכון איכותי ומוכר, עם אנשי מקצוע שעברו את ההכשרה הנכונה. לא כל קוסמטיקאית יכולה לבצע הליך של הלחמת ריסים, הקוסמטיקאיות שעוסקות בתחום עברו הכשרה ייעודית לנושא בקורס הלחמת ריסים כדי להבין ולהתנסות בכל האלמנטים הלוקחים חלק בתהליך העבודה. הסכנות, כאשר עובדים עם אנשים שלא עברו הכשרה בתחום, הן רבות ומגוונות ויכולות לכלול נשירת ריסים וכוויות בעפעפיים ובעיניים, עד פציעות ופגיעה בעיניים. לכן, חשוב לבחון את מקצועיות העוסקים במלאכה טרם קבלת טיפול שכל מטרתו היא שדרוג מראה העיניים.

 

Call Now Button