איפור קבוע גבות

איפור קבוע גבות

חובה לתאם תורים מראש-צלצלו עכשיו 079-5805123

גבות מעוצבות הן טרנד חם בעולם היופי. כל אישה מודרנית חולמת על גבות מעוצבות שיבליטו או ישדרגו יופיין של הפנים שלה. שלא תצטרך יותר לצייר ולפחד שבמהלך היום הצבע בגבות ייעלם. איפור קבוע בגבות הוא הפתרון הטוב ביותר לכל נערה ואישה שהנראות שלה חשובים בעיניה ..

לפני שמחליטים למסור את הפנים לאיפור קבוע- חשוב לוודא, שהמאפרת יודעת להתאים את סוג הגבה המבוקש למבנה הפנים שלך ולייעץ לך באיזה עובי ואורך יתאים לפנים שלך.חשוב לזכור, שאיפור קבוע נשאר על הפנים לתקופה של שנה עד שלוש שנים ולכן חשוב שהאיפור ייעשה על ידי מאפרת עם ניסיון וותק במקצוע.
איפור קבוע במכון של ביוטי לוק נעשה על ידי מאסטרית בינלאומית באיפור קבוע, עם וותק שלמעל 25 שנים במקצוע, המאסטרית של ביוטי לוק פיתחה שיטות איפור ייחודיות והיא מוזמנת לאפר ולהרצות בגרמניה ובישראל על הטכניקות החדשות באיפור קבוע שפיתחה.

עם המאסטרית של ביוטי לוק את יכולה להיות בטוחה, שתקבלי את הגבות המושלמות למבנה הפנים שלך, לגילך, לגוון העור שלך ולסגנון הגבות עליהן את חולמת!!
התאמת הפיגמנט לגוון השיער שלך נעשה במכון שלי עם פיגמנטים שמיוצרים בגרמניה לפי תווי תקן מחמירים ואינם מעוררים תגובות לוואי כלשהן והם בטוחים גם לעור רגיש במיוחד!במכון של ביוטי לוק תוכלי לקבל:

  1. גבות בשיטת השערה
  2. גבות בשיטת הפודרה
  3. גבות בשיטת ההצללה
  4. גבות בשיטת הבלוק
  5. גבות בשיטת המיקרובליידינג ( טכניקה עם מיכשור ידני).

הטיפול נעשה בעזרת מכשיר גרמני מאד מדוייק ואורך כ- 50 דקות.

הטיפול אינו כואב אינו פוצע את העור ואת יכולה בסיום הטיפול לצאת לעבודה ללא חשש!!

הטיפול מתבצע בשתי פעימות: פגישה ראשונה עיצוב הגבה והחדרת פיגמנט ביקורת וחזרה במידת הצורך על אזור שזקוק לחיזוק.

גלריה

Call Now Button