ביוטי לוק
072-33-80-882
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה משלוח חינם
אתר + חנות  |  קורסים | מכשירי איפור

אחרי 23 שנות נסיון ועבודה בגרמניה חזרה לישראל בשנת 2001 ענת ויל מאסטרית לאיפור קבוע ומיקרופיגמנטציה. ענת התמחתה באיפור קבוע אצל 4 החברות המובילות בגרמניה ולימדה עד שנת 2003 את תורת האיפור הקבוע והמיקרופיגמנטציה בבית הספר הגבוה לקוסמטיקה בברלין.

לישראל הביאה ענת ויל את הבשורה, שקוסמטיקאיות ישראליות יכולות ללמוד ולהשתלם בגרמניה בשפה העברית ולקבל תעודה גרמנית בינלאומית. הרמה המקצועית והטכנולוגית הגבוהה אותה הביאה ענת ויל בביוטי לוק לישראל שידרגה לקוסמטיקאיות רבות את הידע והטכניקות באיפור קבוע ובמיקרופיגמנטציה. מאז ועד היום פעילה ענת ויל כנציגה של ביוטי לוק במפה הארצית והעולמית, בהרצאות מקצועיות, הדרכות והשתלמויות בארץ ובגרמניה, מדי שנה מבקרת ענת ויל בכנסים הבינלאומיים בארה"ב ובאירופה  ומביאה לישראל את הטכנולוגיות החדשות שפותחו. ענת ויל ייעצה שנים רבות בגרמניה לחברות המייצרות את המיכשור והתוותה קווים מנחים לפיתוח מכשירים לאיפור קבוע.
ברוכים הבאים לאתר

השקה של מכשיר איפור קבוע דיגיטלי  חכם בביוטי לוק:
בשנת 2011 לאחר 10 שנות ניסיון עם החברות הגרמניות השיקה ביוטי-לוק את המכשיר לאיפור קבוע  שלה פרי פיתוחה אחרי שנים של ייעוץ מקצועי לחברות גרמניות העוסקות בפיתוח מיכשור לאיפור קבוע. חברת ביוטי לוק מאפשרת לתלמידות בקורס איפור קבוע, להתנסות בכמה סוגי מכשירים של איפור קבוע ברמות שונות ולבחור את המכשיר המתאים לתלמידה מבחינת ידה וכיסה. מכשיר ה- "Beauty-Look" שמגיע ב-כמה דגמים הם שיא הטכנולוגיה והחדשנות בעיצוב הייטק ומחיר לכל כיס.

מכשירים דיגיטליים עם תוכנה חכמה שמכילה את כל החידושים עם דגש על הדיוק שבטכנולוגיה הגרמנית והנוחות של תוכנות מובנות לסוגי העבודה השונים. בסיס המשמש ספק כוח לכל ידית איפור קבוע אפשרית שעון דיגיטלי וטיימר מובנים. במאי 2014 משיקה ביוטי לוק מכשיר איפור קבוע חכם מדגם סמארט ליינר,  עם 4 תוכונות דיגיטליות לאיפור קבוע בגבות, איפור קבוע עיניים, איפור קבוע שפתיים וטיפולי מזותרפיה.

סדנאות והשתלמויות:
בביוטי לוק נערכות השתלמויות בנושאים שונים: הלחמת ריסים תלת ממדית, בניית ציפורניים, פדיקור מניקור רפואי ושעוות' ושיווק של מוצרי איפור קבוע מכל העולם.

השתלמויות איפור קבוע למאפרות:
מדי יום ג' מתקיימת השתלמות איפור קבוע למקצועיות בנושאים שונים. ההשתלמות מאפשרת למאפרת מקצועית להשתלם בטכניקות חדשות שהובאה על ידי ביוטי לוק לישראל להתמקצע וללמוד ולשפר את עבודתה באיפור קבוע. במסגרת השתלמויות איפור קבוע מעניקה ביוטי לוק למשתתפות אפשרות לרכוש מוצרים ומכשיר לאיפור קבוע בהנחה משמעותית. הקורסים לאיפור קבוע, ואיפור קבוע פארה-רפואיים (הדמיית שיער בקרקפת, וכד') מתקיימים בבית ביוטי לוק ,בכפר סבא ובבתי ספר בצפון ובדרום הארץ. ביוטי לוק מקנה לקהל הלקוחות שלו "בית חם" וליווי מקצועי אמין לאורך כל הדרך. אמינות, שקיפות ומקצועיות הביאו את ביוטי לוק למעמד של החברה המובילה והמקצועית ביותר בענף האיפור הקבוע והמזותרפיה בישראל.
 
קורס קוסמטיקה מקצועי
מכשיר איפור קבוע למחילים
"ביוטי לוק"