קורס איפור קבוע | ביוטי לוק
ביוטי לוק, בית ספר לקוסמטיקה, קורס איפור קבוע
072-3719757
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה משלוח חינם
אתר + חנות  |  קורסים | מכשירי איפור

קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע ניתן ללמוד היום בכל בית ספר למקצועות היופי. התכנים ואופן ההוראה משתנה ממקום למקום וממורה למורה. לימודי איפור קבוע בישראל אינם מעוגנים בתמ"ת רק לשם קבלת מענק שחרור של חיילות משוחררות. מעבר לזה אין פיקוח ואין תעודה של משרד התמ"ת למקצוע איפור קבוע.

הנושאים החשובים ביותר שחשוב שתלמדי בקורס לאיפור קבוע הינם:
1. מבנה העור והשפעת הפיגמנטים עליו
2. ההבדלים בין איפור קבוע זמני לאיפור קבוע שהוא קעקוע
3. סוגי הפיגמנטים השונים וההבדלים ביניהם
4.סוגי מכשיר איפור קבוע וההבדלים ביניהם.
5. יציבות המחט באיפור קבוע וההשלכות לדיוק בטיפול.
סוגי המחטים הקיימים והשימוש הנכון שלהם
6. מיקרופיגמנטציה – כימיה של הפיגמנט
7. תורת הערבובים
8. מחיקת פיגמנט וטשטושו
9. שינויי גוון באיפור קבוע כיצד לתקן וכיצד למנוע ..
10. חומרי אילחוש שונים והשפעתם על הלקוחה
11.אממנזה של הלקוחה לפני טיפול של איפור קבוע
12. חוקי הסטריליות וההגיינה באיפור קבוע.
לפני תחילת השלב המעשי של עבודה על לקוחות חשוב ללמוד את כל הנושאים הנ"ל ולשלוט בהם. הידע הבסיסי הזה יתן לך כמאפרת את ההצלחה בטיפולי האיפור הקבוע.

בקורסים מעמיקים של איפוראיפור קבוע תלמדי גם את סוגי הגבות השונים וההבדלים ביניהם. כיצד להתאים גבה ללקוחה בהתאם למורפולוגיה של פניה וגילה. רצוי שתלמדי בקורס איפור קבוע שיעביר לך את הידע לגבי כל השיטות הקיימות באיפור קבוע. איפור קבוע בגבות : שיטת הבלוק, שיטת ההצללה ,שיטת השערה הטבעית איפור קבוע בעיניים: קו תיחום הריסים, איליינר עבה בכל השיטות קו תיחום עפעף תחתון איפור קבוע שפתיים: תיחום שפתיים בכל השיטות, הגדלת שפתיים,הצרת שפתיים מילוי שפתיים בכל הטכניקות הקיימות עם סוגי המחטים המיועדים למילוי.

תיקונים ומחיקות של פיגמנט קיים. תיקון של חריגה בזמן הטיפול. אחד הדברים החשובים עליהם אני ממליצה הוא לבחור קורס איפור קבוע שנותן לך את האפשרות להיחשף למספר מכשירים. לא למקום שמוכר לך את המכשיר הטוב בעולם… אלא לתת לך לבחור איזהו המכשיר לאיפור קבוע הטוב עבורך ועבור כיסך !!

בביוטי לוק בית הספר הבינלאומי לאיפור קבוע מלמדים את כל התכנים הנ"ל. המורה בעלת דיפלומת מאסטר באיפור קבוע מגרמניה עם שנות וותק רבות בהוראת המקצוע בגרמניה ובישראל. אחרי הקורס חשוב שתוכלי לקבל מענה על שאלות שיתעוררו אצלך בעבודה מול הלקוחות. לשם כך בביוטי לוק מתקיימות השתלמויות למקצועיות באיפור קבוע מדי יום ג'. כל שבוע על נושא אחר.