קורס איפור קבוע, לימודי איפור קבוע | ביוטי לוק אקדמיה לקוסמטיקה ואיפור קבוע
ביוטי לוק, בית ספר לקוסמטיקה, קורס איפור קבוע
072-3719757
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה משלוח חינם
אתר + חנות  |  קורסים | מכשירי איפור

קורס איפור קבוע

מי מלמד בקורס


בקורס איפור של ביוטי לוק מלמדות מורות מקצועיות עם ותק של שנות הדרכה רבות בארץ ובעולם. הקורס מועבר ב-10 מפגשים. קורסי בוקר וערב.

הקורס מפוקח באופן אישי על ידי המאסטרית ענת ויל מגרמניה.  מאסטרית בינלאומית שפיתחה  שיטות ייחודיות לאיפור קבוע בגרמניה בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בגרמניה בתחום האיפור הקבוע. ענת ויל היא המאסטרית היחידה בישראל שמוזמנת על ידי חברות בינלאומיות להרצות בכנסים בינלאומיים בגרמניה ובישראל על טכניקות וחידושים באיפור קבוע. המאסטרית של ביוטי לוק נבחרה לפקח על המורות המקצועיות של חברת BeautyLiner Berlin בגרמניה ומדריכה אותן כיצד להתאים את הלימודים לכל תלמידה כדי שתסיים את הקורס ברמת ידע וניסיון הכי טובים שאפשר. ללמוד מהמאסטרית זה ללמוד ברמה הגבוהה ביותר ולקבל את הידע והמקצועיות הכי גבוהה שיש.  

קורס איפור קבוע בביוטי לוק  בנוי לפי תוכנית התמ"ת הישראלי והפיקוח האירופאי.

התעודה של ביוטי לוק היא תעודה בינלאומית המוכרת בכל השוק האירופאי המשותף. 

תוכנית הקורס


כללי אסתטיקה לאיפור קבוע היגינה וסטריליות באיפור קבוע מבנה העור ומורפולוגיה של הפנים  אבחון ותשאל הלקוחה לפני הטיפול  תורת הפיגמנטים- שילובי צבעים, בחירת צבע נכונה ללקוחה אבחון מבנה הפנים והתאמת האיפור ללקוחה.

היכרות עם סוגי המכשירים וההבדלים ביניהם הכרת סוגי המחטים והשימוש הנכון בהם התאמת גבות בכל הטכניקות של שיטת השערה ויתר השיטות עיניים- כל הטכניקות שפתיים-תיחום ומילוי תיקונים ומחיקות של איפור קבוע כיצד למנוע שינויי גוון אחרי הטיפול תרגולים מעשיים וחזרה על שיעורים ללא הגבלה-ליוי מקצועי לכל החיים!

מה מקבלים בקורס


מכשיר לאיפור קבוע דגם מלודי -טכנולוגיה גרמנית מדוייקת לשיטת השערה ערכת צבעים מגרמניה לאיפור קבוע עם תווי תקן בינלאומיים סרגל גבות לעיצוב מדוייק של הגבות 
ערכת מחטים
ערכת קונטיינרים
עזרים לימודיים לתרגול איפור קבוע 
חוברת לימוד מפורטת
ליווי מקצועי במהלך ואחרי הקורס
השתלמויות מקצועיות של המאסטרית על כל טכניקה חדשה שפותחה בעולם. 

ט.ל.ח. 

 

פרטים נוספים על הקורס

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר נשים אשר מבקשות לעבור טיפולים של איפור קבוע. טיפולים אלו נועדו להדגיש קווים מסוימים באזורים שונים בפנים, ובכך למנוע את הצורך לחזור שוב ושוב על הליכי איפור ביום יום. טיפולים של איפור קבוע יכולים להחזיק שנים, שכן הם מתבצעים באמצעות שיטות קעקוע שונות.
הרעיון של איפור קבוע הוא מאוד פשוט, בדומה לקעקוע רגיל, מחדירים פיגמנט צבע אל תוך העור באמצעות מחט מיוחדת, ובכך למעשה משתמשים בפיגמנט לצורך איפור. ניתן להשתמש בשיטה זו,כאמור, לצורך הדגשת תווי פנים, שפתיים, גבות ועוד. מי שיכול לבצע טיפולים שכאלה הוא רק מי שעבר קורס איפור קבוע.

מה לומדים במסגרת קורס איפור קבוע
קורס זה מכיל שני חלקים עיקריים, חלק תיאורטי וחלק מעשי. החלק התיאורטי מלמד את הסטודנטים אודות מבנה העור, סוגי עור, אפשרויות ההתאמה בין האיפור והצבעים לעור, אילו תופעות לוואי וסכנות עלולות להיות לעור מטיפולים שונים ועוד.

החלק המעשי מתייחס לכמה היבטים. ראשית, בחלק זה הסטודנטים לומדים אודות המכשור בו משתמשים, כיצד עובדים איתו, כיצד מתפעלים אותו. שנית, לומדים כיצד לבצע את הטיפולים עצמם, כיצד מבצעים טיפול איפור קבוע, כיצד מחדירים את הפיגמנט אל תוך העור ואיך שומרים עליו. שלוש, לומדים לעבוד על סוגי עור שונים, משלב התאמת האיפור ועד שלב הטיפול עצמו, ארבע, במהלך הקורס יש טיפולים לדוגמא, כולל טיפולי מילוי גבות, תיחום שפתיים ועוד, חמש, החלק המעשי כולל גם עבודה מול לקוחות, כיצד פונים אליהם, כיצד משווקים להם את הטיפול ועוד.
בשביל להיות מטפל מומחה בתחום של איפור קבוע, חייבים ללמוד את שני החלקים גם יחד.

ישנן מספר סיבות מדוע על מנת לערוך טיפולים בתחום, יש צורך לעבור קורס מקצועי בנושא. ראשית, לא מדובר באיפור רגיל, כזה שניתן למחוק אותו אם הוא לא יוצא טוב, מדובר באיפור בעל משמעות, איפור שמשתמשים בו במחטים ובפיגמנטים שנכנסים אל תוך העור. אם נגרם נזק, הוא יכול להיות בלתי הפיך ומסוכן.


שנית, יש לדעת להתאים את החומרים בהם משתמשים לעור הפנים, אחרת זה יכול להיות מאוד בעייתי ומסוכן עבור המטופלת. זו הסיבה שבמסגרת הקורס, לומדים לא רק את הצד המעשי של הטיפולים אלא גם את הצד התיאורטי, הצד שמתייחס לאנטומיה של העור, כיצד מתאימים חומרים מסוימים לעור, כיצד מטפלים בפגמי עור ועוד.

שלוש, כמו בכל תחום בשנים אחרונות, אנחנו רואים "אקדמיזציה" של המקצוע. מי שלא למד אותו, לא יכול לעסוק בו. ככל שיותר אנשים לומדים את התחום, כך קשה מאוד להשתלב בו בלי ידע מקצועי קודם. חשוב לציין, שבמסגרת הקורס רוכשים ידע תיאורטי וכן ידע מעשי נרחב, כולל דוגמאות וטיפולים כניסיון.
כאמור, קורס איפור קבוע הוא קורס חובה לכל מי שרוצה לעסוק בנושא, הן באופן עצמאי והן בתור שכירים במרכזי קוסמטיקה ואסתטיקה שונים.

אנחנו בביוטי לוק מעניקים לסטודנטים שלנו את כל הכלים הנדרשים בנושא. אצלנו תוכלו למצוא קורס איפור קבוע ברמה הגבוהה ביותר שיש. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות הקורס, המרצים, חומר הלימוד וכן פרטים אודות המחיר, מועדים וכל מידע אחר שאתם צריכים. 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות שלנו בביוטי לוק ואנחנו נשמח להעניק לכם את כל המידע בנושא. אנחנו נעזור לכם להיות מטפלים מוסמכים ומקצועיים בתחום של איפור קבוע וכן נכשיר אותם לעבוד עם לקוחות, לערוך תוכנית שיווקית ולנהל עסק בתחום, בעצמכם.