מוצרים למזותרפיה | ביוטי לוק
ביוטי לוק, בית ספר לקוסמטיקה, קורס איפור קבוע
072-3719757
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה משלוח חינם
אתר + חנות  |  קורסים | מכשירי איפור

מוצרים למזותרפיה

מוצרי ביוטי לוק הינם סידרה של 5 מוצרים הבנויים כשרשרת תומכת אחד בשני.  שם הסידרה הוא: Derma Lift ומקורה בפיתוח גרמני. חומרי הגלם מיוצרים ע"י חברת מרק הגרמנית ומעובדים בטכנולוגיית ה"ננו" עבור טיפולי מזותרפיה.

המוצרים ממוספרים מ-1 עד 4
מס.1 הינו סבון חומצות המכיל ריכוז של חומצה הילורונית וחומצות גליקוליות עשיר בפרוטאינים קמומיל, קולגן אלסטין ואבקת צדפות.  נשטוף את פני הלקוחה עם הסבון ונשאיר אותו כ-2 דקות על העור. נסיר אותו עם מים בטמפרטורת החדר. מגיע בבבקבוק של 100 מ"ל.

מס.2  פילינג להמסה. נמרח את הפילינג בשיכבה דקה על העור. נשאיר אותו בין 3-6 דקות ונסיר אותו בעזרת מטלית ספוגה במים. הפילינג יעשה לנו פעולת המסה של הקרטין והשומן שנשאר על העור וינקה את הנקבוביות כדי שנוכל להגיע לפתחי הנקבוביות ולפתוח כמה שיותר חורים. הפילינג מורכב מחומצה הילורונית,חומצה לקטית, קוג'ית .מפרוטאינים שהוצאו מירקות ויטמין E ו-C. ויטמין A בטה קרוטין חומצת A.L.G קולגן ,קורל אבקת פנינים ועוד.. צנצנת של 30 מ"ל.
מס. 4+  נחדיר לעור אחרי שפתחנו את הפתחים עם ה"דרמה פן" או ה"דרמה רולר" . ונוסיף עוד שיכבה אותה נחדיר בעזרת האולטרסאונד לשיכבת הדרמיס. מס. 4+  הינו חומצה הילורונית בתוספת קומפלקס של ויטמינים וקומפלקס C.A.D.E.  Q10,ועוד….. מרקם התכשיר הינו ג'לי ולכן ניתן להחדרה עם האולטרה סאונד. בקבוק של 50 מ"ל.

תערובת חומרי החדרה דרמה ליפט - אלו טיפות שנוסיף ל-4, ול-4+. תערובת חומרי ההחדרה משמשת לנו כחלק הבונה קולגן וחלבונים בעור. התערובת מכילה חומצות אמינו3 שמסייעות להעלמת קמטים ולחידוש הקולגן והאלסטין שמשפר את מראה העור. תערובת חומרי ההחדרה  מיוצרת  100% מחומרים טבעיים ואורגנים.

מס.4  הינה חומצה הילורונית משחתית. את ה-4 נערבב עם 3 טיפות של חומרי החדרה  נעסה ידנית לתוך העור כמו מסיכה.

כל מוצרי מילוי קמטים של ביוטי לוק הינם ברשיון משרד הבריאות.