הדמיית שיער | ביוטי לוק
072-33-80-882
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה משלוח חינם
אתר + חנות  |  קורסים | מכשירי איפור

הדמיית שיער

באקדמיה למקצועות היופי של ביוטי לוק ישראל מבצעים ומלמדים את שיטת הדמיית שיער בקרקפת משנת 2000. מנהלת האקדמיה הגב' ענת ויל סמג'ה קוסמטיקאית בכירה ומאסטר באיפור קבוע ומיקרופיגמנטציה הגיעה לישראל בשנת 2000 אחרי שנים של התמחות במקצוע בגרמניה והחלה ללמד את רזי המקצוע בישראל. אחרי כמעט 12 שנות הדרכת המקצוע בישראל הפך הנושא של הדמיית  שיער בקרקפת לטרנד חם בקוסמטיקה. 

חברות שונות של ספרים ללא הרבה ידע בדרמטולוגיה או קוסמוטולוגיה הכריזו על עצמם כמומחים למיקרופיגמנטציה, והתוצאות הכאובות למטופלים לא איחרו לבוא. הדמיית שיער היא הליך של החדרת פיגמנט שנעשה עם מכשיר של איפור קבוע. 

כדי לעבוד נכון עם מכשיר  איפור קבוע חשוב ללמוד על תכונותיו  על עומק החדרה נכון לסוג העור של המטופל/ת.  חשוב לציין שמדובר בהליך של החדרת פיגמנט תת עורי עם מחט דקיקה המחדירה את הפיגמנט מתחת לעור ויוצרת אשלייה של זקיקי שיער בקרקפת זה לא ציור חיצוני אלא החדרה פולשנית לגוף החי ומי שלא עבר הכשרה נאותה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך.
הדמיית שיער
חוסר הידע בקרב הרבה מהעוסקים בתחום  או הרצון שלהם לתת לטיפול שם "מפוצץ"  גרם לכך שהמונח- מיקרופיגמנטציה הפך להיות מילה נרדפת להדמיית שיער. טעות מהיסוד. מיקרופיגמנטציה היא המילה הלועזית לתורת הצבע (הפיגמנט)  המילה מורכבת מ-2 מושגים: מיקרו=זעיר  פיגמנטציה=פיגמנט. והמיקרופיגמנטציה היא תורת הפיגמנט בכל מקום שבו הוא מוחדר. בגוף, בפנים או בקרקפת. איזה פיגמנטים מחדירים לקרקפת? ישנם סוגים רבים של פיגמנטים המיועדים להחדרה לעור. פיגמנטים לקעקועי גוף, פיגמנטים לאיפור קבוע , פיגמנטים להחדרה בקרקפת. רמת החומציות בקרקפת שונה מרמת החומציות בעור הפנים ולכן חשוב לעבוד עם פיגמנטים אמינים שאינם משנים את גוונם. שיטת הדמיית הזקיקים פותחה לפני ע-15 שנה בגרמניה, בדרמטולוגיה.
הדמיית שיער
המכשירים הגרמניים שפותחו לאיפור קבוע רפואי נתנו את המענה הנכון להחדרה מדוייקת של הפיגמנט שכל זקיק ייראה כמו השני ללא הבדלים בגודל ובהשתקפות שלהם. המכשירים הגרמניים שחברתתביוטי לוק מייבאת בבלעדיות הינם המדוייקים ביותר בתחום איפור קבוע והדמיית שיער. שיטת הדמיית השיער עם מכשיר איפור קבוע הינה הששיטה הבטוחה והאמינה ביותר . היום קרחת אינה סוף פסוק עבור הרבה גברים שסובלים מדימוי עצמי נמוך עקב התקרחותם בגיל צעיר. למי הדמיית שיער מיועדת? שיטת הדמיית השיער מיועדת לגברים ונשים כאחד. הטכניקה של המילוי שונה אבל התוצאה היא דימוי של קרקפת מלאה בשיער.