ביוטי לוק - הדמיית שיער
ביוטי לוק, בית ספר לקוסמטיקה, קורס איפור קבוע
072-3719757
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה משלוח חינם
אתר + חנות  |  קורסים | מכשירי איפור

הדמיית שיער

הדמיית שיער
הדמיית שיער
הדמיית שיער היא הטרנד החם בקוסמטיקה רפואית . מדובר בהחדרה תת עורית של פיגמנטים לקרקפת על מנת ליצור אפקט של קרקפת מלאה בשיער או זקיקי שיער. החדרת הפיגמנטים לקרקפת נעשית באמצעות מחט או מספר מחטים דקיקות המחוברות למכשיר חשמלי של איפור קבוע.
איכות המכשיר סוג המחט והיציבות שלה הינם גורמים ישירים המשפיעים על תוצאת הטיפול ומראה הזקיקים.
באקדמיה למקצועות היופי של ביוטי לוק מלמדים ועושים טיפולי הדמיית שיער עם מיכשור מתקדם המיוצר בגרמניה לעבודה מדוייקת במיוחד. המכשיר בנוי באופן סטרילי, לפי תווי תקן בינלאומיים למניעת זיהום והעברה של נגיפים מלקוח ללקוח.

למי הטיפול מיועד?
הטיפול מיועד לנשים וגברים כאחד. נשים עם דלילות שיער ומראה של קרקפת דלילה . גברים שהחלה אצלם התקרחות או שההתקרחות אצלם הושלמה. גם אצל הגברים וגם אצל הנשים מדובר בהחדרה תת עורית של פיגמנט. הדמיית שיער הינה הפתרון הטוב ביותר לגברים שרוצים להיפתר מהקרחת ללא שימוש בפיאה ולנשים הסובלות מדימוי של התקרחות.

מהם הפיגמנטים שמחדירים?
קיימים 3 סוגי פיגמנטים. מנרליים,אורגניים וסינטטיים. בהדמיית שיער מומלץ לעבוד עם פיגמנטים מינרליים או סינטטיים. הפיגמנטים המינרליים בריאים יותר לעור והאפשרות שיעוררו תגובה אלרגתית בעור קטנה מאד.
היום פותח בגרמניה סוג חדש של פיגמנט בטכנולוגיית הנובוקס. זהו פיגמנט חזק ויציב במיוחד שאינו דוהה כמו כל הפיגמנטים האחרים. ביוטי לוק שיראל היא היבואן הבלעדי של הפיגמנט בטכנולוגיית הנובוקס.

המכשירים הגרמניים שפותחו לאיפור קבוע רפואי נתנו את המענה הנכון להחדרה מדוייקת של הפיגמנט שכל זקיק ייראה כמו השני ללא הבדלים בגודל ובהשתקפות שלהם. המכשירים הגרמניים שחברת ביוטי לוק מייבאת בבלעדיות הינם המדוייקים ביותר בתחום איפור קבוע והדמיית שיער. שיטת הדמיית השיער עם מכשיר איפור קבוע הינה הששיטה הבטוחה והאמינה ביותר . היום קרחת אינה סוף פסוק עבור הרבה גברים שסובלים מדימוי עצמי נמוך עקב התקרחותם בגיל צעיר. למי הדמיית שיער מיועדת? שיטת הדמיית השיער מיועדת לגברים ונשים כאחד. הטכניקה של המילוי שונה אבל התוצאה היא דימוי של קרקפת מלאה בשיער.

חשוב מאד לדעת ששינויי הגוון בקרקפת שונים מאשורים אחרים בגוף ובפנים בגלל רמת החומציות הגבוהה של הקרקפת.

כמה זמן לוקח טיפול של הדמיית שיער?
באופן עקרוני ניתן בפגישה אחת למלא אזור בקרקפת. קרחת שלמה של גבר ניתן למלא בכמה מפגשים בין 3-6 מפגשים.

האם זה כואב?
הדמיית שיער בקרקפת הינה הליך של החדרת הפיגמנט עם מחט. איכות המכשיר איתו עובדים ישפיע על רמת הכאב. בביוטי לוק הדמיית שיער נעשית עם מכשיר גרמני איכותי ויציב מאד. ההדמייה נראית שווההבכל מקום. הזקיקים באותו גודל ועובי ואין בעיה של תזוזת המחט שגורמת למעין כתמים בקרקפת. מכיוון שרמת הדיוק היא מכסימלית המטופל אינו מרגיש בכאב בזמן הטיפול ולא אחריה.

לימודי שיטת הדמיית שיער בקרקפת
באקדמיה למקצועות היופי של ביוטי לוק ישראל מבצעים ומלמדים את שיטת הדמיית שיער בקרקפת משנת 2000. מנהלת האקדמיה הגב' ענת ויל סמג'ה קוסמטיקאית בכירה ומאסטר באיפור קבוע ומיקרופיגמנטציה הגיעה לישראל בשנת 2000 אחרי שנים של התמחות במקצוע בגרמניה והחלה ללמד את רזי המקצוע בישראל. אחרי כמעט 12 שנות הדרכת המקצוע בישראל הפך הנושא של הדמיית  שיער בקרקפת לטרנד חם בקוסמטיקה. 

כדי לעבוד נכון עם מכשיר איפור קבוע חשוב ללמוד על תכונותיו  על עומק החדרה נכון לסוג העור של המטופל/ת. חשוב לציין שמדובר בהליך של החדרת פיגמנט תת עורי עם מחט דקיקה המחדירה את הפיגמנט מתחת לעור ויוצרת אשלייה של זקיקי שיער בקרקפת זה לא ציור חיצוני אלא החדרה פולשנית לגוף החי ומי שלא עבר הכשרה נאותה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך.
 
הקורס המיועד למאפרות קבועות, קוסמטיקאיות שרוצות לפתח נישה חדשה במכון, ספריות וספרים הרוצים להתמקצע בתחום.
קורס הדמיית שיער בקרקפת כולל
 • חלק תיאורטי
 • תרגול על עזרים מיוחדים
 • התנסות מעשית על מודלים
בחלק התיאורטי נלמד את  תכונות הפיגמנט
 • שימוש ובחירה נכונה של מחט
 •  סוגי העור השונים של גבר ושל אישה
 • הכרת פיגמנט הנכון לקרקפת
 • שיטת המילוי המתאימה
 • בחירת גוון נכון
 • שרטוט ומילוי נכון של זקיקי שיער
 • קונטרה אינדיקציה לאיפור בקרקפת
 • תיקוני זקיקי ומחיקות בקרקפת
 • מילוי קרקפת לגבר ולאישה כל הטכניקות הקיימות
סרטון הדמיית שיער בקרקפת לגברים