דרמה רולר / מזו רולר | ביוטי לוק
ביוטי לוק, בית ספר לקוסמטיקה, קורס איפור קבוע
072-3719757
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה משלוח חינם
אתר + חנות  |  קורסים | מכשירי איפור

דרמה רולר / מזו רולר

דרמה רולר הינו רולר שעליו עשרות או מאות מחטים קטנות . הרולר משמש לעידוד חידוש העור וליצירת רקמת קולגן ואלסטין חדשה בעור. הרולרים מתחלקים לגדלים שונים כל רולר מכיל  מחטים בגודל שונה. קיימים רולרים  חד פעמיים וקיימים רולרים עם ראשים שניתנים להחלפה.

קיימים גם רולרים עם אור כחול או אדום הנקראים "פוטו רולר".  בכל אזור בפנים רצוי לעבוד עם עומק של מחט שונה.  לכן יש לנו רולר עם עומק של 0ץ25 מ"מ עד 2.0 מ"מ.  העומק המכסימלי המותר לקוסמטיקאית לעבודה במכון הינו 1.0 מ"מ.  כל טיפול עם מחט עמוקה יותר מצריך תעודת רופא, מדקר סיני או  הסמכה של אחות.
דרמה רולר
איכות של הדרמה רולר?
איכות של דרמה רולר נקבעת לפי כמות המחטים שלו, החומר ממנו הם מיוצרים, עובי המחטים והשיוף של המחט.  האיכותי ביותר הינו ה- דרמה רולר שמיוצר מטיטניום.

ניקוי וסטרליזציה של דרמה רולר
מכיוון שהדרמה רולר מיוצר מפלסטיק והמחטים מתכתיות קשה ביותר לקבל חיטוי מכסימלי של הדרמה רולר.  נהוג להשרות את הדרמה רולר 20 דקות לפחות באלכוהול 90%.

רצוי להחליף את הדרמה רולר אחרי 5 טיפולים.

אסור להעביר דרמה רולר מלקוחה ללקוחה. השימוש הינו אישי לאותה לקוחה בלבד.

טכניקת העבודה עם דרמה רולר
מעבירים את הדרמה רולר על העור בקווים ישרים לאורך ולרוחב.

מחדירים את התכשיר שייעדנו לטיפול ומעבירים שוב את הדרמה רולר באלכסון משני הכיוונים כך שכסינו את כל משטח הפנים בו אנו מטפלים.

במידה והעור מדמם יש להפסיק מיד. לנקות את העור ולהמשיך בטפול רק אחרי שהעור נרגע.

בסוף הטיפול מומלץ לקרר את העור עם ג'ל מקרר או מסיכה מרגיעה שנספגת בעור.

ייעוץ ללקוחה בסוף טיפול
חשוב ליידע את הלקוחה במיוחד בחודשי הקיץ החמים שטיפול עם דרמה רולר עלול לגרם להיפר פיגמנטציה. חשוב מאד בזמן הטיפול להימנע מחשיפה ארוכה וממוקדת לשמש. למרוח כל יום קרם הגנה עם מסנני קרינה גבוהים.