ביוטי לוק - איפור קבוע עיניים
ביוטי לוק, בית ספר לקוסמטיקה, קורס איפור קבוע
072-3719757
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה משלוח חינם
אתר + חנות  |  קורסים | מכשירי איפור

איפור קבוע עיניים

איליינר עליון וקו תיחום העפעף התחתון נחשבים לאיפור קבוע בעיניים והדרישה להם הולכת וגדילה כל הזמן. איפור קבוע בעיניים מתאים כמעט לכל אישה . בקיץ ולנשים העוסקות במשך היום בספורט מדובר בפתרון אידיאלי להישאר מאופרת ומטופחת.

איפור קבוע בעיניים יכול לשנות אופטית את מבנה העין שינם טכניקות שונות לאיפור קבוע בעיניים . כל הטכניקות הינן בטוחות ודורשות יד יציבה ונסיון של המאפרת.

איפור קובע בעיניים דורש מהקוסמטיקאית מיומנות ויכולת דיוק מכסימלית.  חשוב להחדיר את הפיגמנט ללא פציעת העפעפיים. בחירה ששל מכשיר מדוייק בטכנולוגיה גרמנית מומלץ מאד  באיפור קבוע בעיניים.

סוגי הפיגמנטים לאיפור עיניים……
בד"כ נהוג לאפר עיניים עם פיגמנט שחור. ישנה טכניקה חדשה כיצד להחדיר שחור שלא ידהה במהרה לצבע אחר הכחול והירוק הינם גם כן פיגמנטים נדרשים באיפור קבוע בעיניים. בהתאם לגיל הלקוחה ולמבנה העין שלה יוחלט באיזו טכניקה לאפר את העיניים.
אחפור קבוע בעיניים נשאר בדרך כלל בין 4-6 שנים. ניתן להחדיר את הפיגמנט עמוק יותר שיישאר תקופת זמן ארוכה יותר.

איפור קבוע בעיניים מומלץ לנשים שלא רואות טוב כיצב לאפר את עצמן ולעוסקות בספורט הגורם להזעה. הוא מומלץ בקיץ הישראלי שגורם לכולנו להזעה ולמריחה של האיליינר …

איפור קבוע בעיניים אינו כואב והטיפול אורך מכסימום שעה. נשים שעברו ניתוח קטרק או לייזר בעיניים צריכות להמתין חצי שנה אחרי הניתוח לפני שהן פונות למאפרת לטיפול של איפור קבוע בעיניים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
איפור קבוע פרא רפואי ואיפור קבוע מתקדם
איפור קבוע עיניים
איפור קבוע עיניים